Privātuma politika  Apaviunapavi.lv

Mūsu vietnes konfidencialitātes politika

Izmantojot Apaviunapavi.lv elektroniskā veikala sniegtos pakalpojumus, Jūs apstiprināt, ka piekrītat Lenkon sia Privātuma politikai.

Visa Apmeklētāju un/vai Pircēju personiskā informācija tiek pārvaldīta saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Mēs apkopojam apmeklētāju kontaktinformāciju (telefons, E-pasts) un finanšu informāciju (vārds, uzvārds, adrese, bankas norēķinu konta numurs). Kontaktinformācija tiek izmantota, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties ar klientu, t.i. gadījumos, kad var rasties problēmas ar pasūtījumu apstrādi, korporatīvo datu vai konfidencialitātes izmaiņu gadījumos. Apkopotā finanšu informācija tiek izmantota klienta rēķinu un pakalpojumu izmaksu sagatavošanai.

Mēs pieprasām Pircēju vārdu, uzvārdu, adresi, elektroniskā pasta adresi un tālruņa numuru, lai varētu apstiprināt Jūsu pasūtījumu, to savlaicīgi izgatavot un piegādāt uz pareizo adresi.

Mēs nenododam Jūsu personas datus trešajām personām, kas nav saistītas ar Jūsu pasūtījumu. Savāktā Jūsu personīgā informācija paliek pie mums. Šo informāciju mēs izmantojam, lai piegādātu Jums preces, sazinātos ar Jums sakarā ar pasūtījumiem vai citiem jautājumiem, izrakstītu PVN faktūrrēķinu utml.

Mēs neizpaužam Jūsu personisko informāciju uzņēmumiem vai privātpersonām, izņemot šādus gadījumus: lai veiktu noteiktus nepieciešamos pasākumus - lai piegādātu pasūtījumus caur partneriem (piemēram, kurjeru pakalpojumi).Bez Jūsu piekrišanas Jūsu personiskie dati netiks izmantoti citiem mērķiem, izņemot minētos mērķus, ja vien to nepieprasīs piemērojamie likumi vai tiesību akti.

Apmeklētāji un/vai Pircēji, sniedzot mums savus personiskos datus piekrīt, ka mēs varam pārvaldīt Personas datus tikai mērķiem, kas minēti iepriekš.

Lenkon sia kopš darbības sākuma rūpējās un aizsargāja jebkuru Apmeklētāju un Pircēju informāciju no nesankcionētas piekļuves, neatļautas pārveidošanas, atklāšanas vai iznīcināšanas.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nekad nepieprasām elektroniskajās vēstulēs norādīt Jūsu paroles. Pircējs ir atbildīgs par sava konta informācijas un paroles konfidencialitāti. Visi citi Jūsu norādītie personas dati tiek saglabāti, izmantojot fiziskos, elektroniskos un citos pārvaldīšanas līdzekļus.

Sīkfaili

Mājas lapa izmanto sīkdatnes - cookies. Sīkdatnes ir teksta faili, kas ietver informāciju, kas tiek lejupielādēta jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad apmeklējat mūsu mājas lapu. Pēc tam, katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz to izveides tīmekļa vietni vai citu tīmekļa vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes ir noderīgas, jo tie ļauj tīmekļa vietnei atpazīt lietotāja ierīci. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai, lūdzu aktivizējiet savas pārlūkprogrammas iestatījumu, kas ļauj jums atcelt sīkdatņu saglabāšanu.

E-veikals Apaviunapavi.lv izmanto vairāku veidu sīkdatnes, ar kuru palīdzību Jūsu apmeklēšana Apaviunapavi.lv mājas lapā ir vienkāršāka un efektīvāka.

Vienas sīkdatnes ir izstrādātas, lai uzlabotu pārlūkošanas kvalitāti e-veikalā Apaviunapavi.lv, piemēram, ievietojot produktu grozā, nākamreiz, kad ieslēgsiet Apaviunapavi.lv - šo produktu atradīsiet grozā.

Jūs jebkurā brīdī varat izdzēst visus sīkfailus vai arī ieslēgt Privātas pārlūkošanas logu.

Apmeklētāju un Pircēju tiesības

Elektroniskā veikala Apaviunapavi.lv Apmeklētāji un Pircēji jebkurā brīdī var atsaukt savu piekrišanu saņemt sīkfailus no Apaviunapavi.lv. To varat izdarīt, izdzēšot sīkfailus savā pārlūkprogrammā, mainot pārlūkprogrammas privātuma iestatījumus attiecībā uz izsekošanu vai ieslēdzot Privātas pārlūkošanas logu.

Privātuma politikas izmaiņas

Lenkon sia ir tiesības grozīt šo Privātuma politiku. Ja turpmāk izmantojat mūsu vietnes sniegtos pakalpojumus, tas nozīmē, ka ievērojat šos noteikumus. Visas domstarpības un strīdi tiek atrisināti sarunu ceļā.

Google Analytics

Mūsu mājas lapa izmanto Google Analytics analītikas rīku. Apkopota informācija par vietnes apmeklējumiem glabājas Google kompānijas serveros, saskaņā ar Google konfidencialitātes praksi. Lai atteikties no tā, ka Google Analytics apkopo informāciju par Jums, apmeklējiet vietnitools.google.com/dlpage/gaoptout.