Par mums

Veikals noliktava

Tas ir mūsdienīgu sieviešu un vīriešu apavu pazīstamu zīmolu veikals — noliktava. Noliktava ir ērti izvietota, kas ļauj bez maksas noparkot automobīli un bez steigas izvēlēties sev piemērotus apavus. Papildus atlaižu sistēma veicot pasūtījumu mūsu interneta veikalā, ir vēl viens bonuss tiem, kas dod priekšroku kvalitātei par saprātīgām cenām. Nav jāgaida sezonas apavu izpārdošanu, jo pie mums Jūs varat izvēlēties stilīgus apavus par pieņemamām cenām jau šobrīd!

Kompānijas politika

Kāpēc jāliedz sev iespēju valkāt apavus kas patīk jebkurā gadalaikā?!
Mūsu apavu veikals piedāvā draudzīgas cenas gan sezonas sākumā, gan visas sezonas garumā.Tieši tādeļ visiem ienākošajiem apaviem tiek piešķirta atlaide -15%. Šādu cenu politiku mēs izvēlamies mērķtiecīgi, lai pircēji var izvēlēties un nēsāt apavus, kas iepatikušies jau sezonas sākumā, nevis sezonas beigās, kad apavu izpārdošanā var nebūt vajadzīgā apavu izmēra.

Cenas

Patīkama mūsu apavu veikala atšķirība ir tāda, ka šeit Jūs varat iegādāties apavus sezonas sākumā par izdevīgu cenu.
Nav jāgaida „lielo cenu bums” un grandiozās izpārdošanas.

Internet-Veikals

Mūsu internet-veikalā var atri un ērti pasūtīt apavus, somas, līdzekļus apavu kopšanai vai citu preci. Pircēju ērtībai paredzēta apmaksa ar bankas karti vai bankas pārskaitījumu. Pitcējs var izvēlēties sev piemērotāko piegādes veidu: Omnivas pakomāts vai Latvijas pasta pakalpojumi.

Izpārdošanas

Sezonas beigās veikalā notiek vērienīga apavu izpārdošana. Ar lielu atlaidi vienmēr ir pagājušās sezonas apavi un apavu modeļi, kas ir palikuši vienā izmērā.

Komforta linija

Mūsu kompānija pievērš lielu uzmanību apaviem, kas paredzēti cilvēkiem, kam ir problēmas ar kājām ( plata pēda,kauliņi, deformēti pirksti un locītavas). Šim nolūkam mēs iegādajamies apavu modeļus, kam ir paplašināts apava purngals, lielāks apava pacēlums, zābakos un puszābakos palielināts stulma apjoms (XL). Vienmēr pārdošanā ir ortopēdiskie apavi cilvēkiem, kam ir problēmas ar kājām (plata pēda, kauliņi, deformēti pirksti un locītavas).

Nepieciešamības gadijumā mūsu pārdevēji palīdzēs izvēlēties papildus speciālos apavu ieliktņus, kuri palīdzēs Jums maksimāli atvieglot slodzi uz kājām staigāšanas laikā. Tāpat mūsu kompānija pievērš lielu uzmanību pircējiem ar ļoti slaidām kājām. Viņiem mēs piedāvājam zābakus un puszābakus ar sašaurinātu stulmu (XS).